Youtube

Youtube Abone Hilesi 2018

youtube 810x456 - Youtube Abone Hilesi 2018
admin
Written by admin

Merhaba değerli sosyalburada.com takipçileri boş bulduğumuz tüm vakitleri sizi daha bilinçli birer sosyal medya kullanıcısı haline getirmek için kendimizi bu sektöre adamış vaziyetteyiz. Instagram makalelerimizden dolayı çok iyi yönde olumlu dönüşler aldık şimdi ise üzerinden milyonlar kazanılan bir başka sosyal medya alanı olan yılların eskitemediği youtube konumuzdayız.

Fenomen olmak henüz bir kaç yıldır beyinlerimize kazındı lakin bu reel dönemde popüler olmak gibi bir durumdur eğer kendinizi popüler göstermek için neler yapabilirim sorusuyla karşı karşıya bırakırsanız zaten buna nasıl sahip olabileceğinizin yanıtını kendiniz vereceksiniz. Etrafınızda veya dünyanın dört bir yanında insanların denemediği denemeye cesaret edemediği şeyleri yaparak topluma izletmek, farklı şeyler kanıtlamak yada açıklayıcı videolar çekerek youtube üzerinden para kazanmak mümkün tabi ki reklam yayınlayarak. Peki ben video çektim editliyorum ardından paylaşımlara başladım bir şeyler eksik buna youtube dilinde takipçi yerine abone diyoruz.

Aboneler sizi takip ediyor paylaştığınız içerik durumunda otomatik bildirimler alarak yorumları yada diğer sosyal medya paylaşımlarıyla etkili bir etkileşime olanak sunuyor. Eğer çevrem henüz oluşamadı biraz aboneye ihtiyacım var onların yapacağı link paylaşımları ve yorumlarla kanalımı etkili hale getireceğim diyorsanız sakın ha abone hilesi yollarına başvurmayın. Adı üzerinde hile yasal olmayan yada kullanıcı güvenliğine tamamen zarar verecek bu çalışmalardan kendinizi sakının. Sadece ve sadece sosyal medya bayilik panelleri üzerinden youtube abone, yorum, paylaşımlar alarak doğal yollarla kanallarınızı fenomen hale getirmelisiniz. Bu konuda da yine sitemiz hizmet veriyor eğer aklınıza takılacak sorular varsa bizlere destek bildirimi üzerinden sormaktan çekinmeyiniz. Sosyal Medya Bayilik Paneli ziyaret ediniz.

Youtube üzerinden nasıl para kazanacağız ki gibi sorular makalemizi okuyanların hafızasında bir yer edindi gibi, mantık olarak reklam yayınlayan servisler gösterim başına para vermekte olup google reklamları da dahil olmak üzere bu işte liderdir. Kendinizi daha fazla geliştirebilmek adına youtube üzerine makaleler okumanızın faydası olacaktır. E-kitap, normal gibi okuyarak da bu yolla çevremizde kendine pay çıkaranlar yok değil hele ki bu dönemde Enes Batur vb. diğer yotuberlar kasalarını dolduruyorken bilgi düzeyinizi gözden geçirin. Youtube kategorisinde yeni makalelerimiz gelmeye devam edecektir iyi çalışmalar.

About the author

admin

admin

Leave a Comment